Będziesz go miłował

Księga Kapłańska 19
33.Kiedy przybysz osiedli się u was,w waszym kraju,nie uciskajcie go.34.Niech ten przybysz osiadły pośród was będzie traktowany jak rodak;masz go miłować tak jak samego siebie,bo i wy byliście przybyszami w ziemi egipskiej.Jam jest Jahwe,wasz Bóg.

Marsz ONR przeciw imigrantom- wp.pl

Marsz ONR przeciw imigrantom- wp.pl

„Polska dla Polaków”

Kogo można nazwać prawdziwym Polakiem.Tego,który głośno krzycząc „Bóg.Honor,Ojczyzna”,macha zaciśnięta dłonią,gotową do oddania ciosu?

Reklamy
Categories: Wkurza mnie | 8 Komentarzy

Zobacz wpisy

8 thoughts on “Będziesz go miłował

 1. Jantoni341.blogspot.com

  Niech szybko opanuje… polszczyznę.

 2. Ania

  Czy to jest aby tylko typowo polskie zachowanie? W czasach kryzysu, kiedy kasy w budzetach panstw brakuje, wyplaty topnieja, pracy brak w ludziach pojawia sie niechec do dzielenia sie, etc… Takie nastroje wsrod mas panowaly tez w dobie Wielkiego Kryzysu Gospodarczego. przed II wojna swiatowa. Wygrywaja wtedy w wyborach wszelkie konserwatywne partie.
  No coz , taki czas…ja bym Polakow za to, az tak mocno nie pietnowala, choc my akurat na serio nie wiemy co to znaczy zyc w spoleczenstwie wielokulturowym.

 3. Prawdziwi Polacy mają też hasło: Oni mają meczety? My mamy na nich maczety. I tak, to należy bezwzględnie piętnować. Brak kasy nie jest żadnym usprawiedliwieniem dla podobnych tekstów.

 4. minimalist777

  Szczerze, to ciekawi mnie tylko, jak to będzie przebiegać w Naszym kraju… Niestety ale cofając się wstecz, było wiele migracji, a migracje zmierzają zawsze tam, gdzie lepiej. W sumie to dobrze że w Polsce nie ma takiego dobrobytu jak na zachodzie… Ale z drugiej strony dobrobyt jest, bo mamy co jeść i gdzie mieszkać, a nikt jak na razie nam nie zagraża.

  Zobaczymy co będzie dalej.

  Poszukajcie przepowiedni Ojca Klimuszki! Dużo ciekawych informacji.

  Pamiętajcie że ten symboliczny „Potop” (podobnie jak Potop szwedzki), omija Arkę Pana (Kościół) w Krakowie, wybudowany za przyczyną JP2.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: